برگزاری دوره های آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته در دپارتمان بورس جهاددانشگاهی تربیت مدرس:

برگزاری دوره های آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته در دپارتمان بورس جهاددانشگاهی تربیت مدرس:

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۷:۰۰ کد : ۱۸۰۶۰ معاونت آموزش عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۷۰۳
برگزاری دوره های آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته در دپارتمان بورس جهاددانشگاهی تربیت مدرس:

دوره های آموزش تحلیل بازار سرمایه در دپارتمان بورس جهاددانشگاهی تربیت مدرس  از مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شود. علاقه مندان می توانند  با شرکت در دوره های آموزش بورس به صورت حرفه ای در بازار سرمایه معامله کنند.

تیم تحلیل بازار سرمایه جهاددانشگاهی تربیت مدرس  با تکیه بر آموزش اصول و قوانین بازار سرمایه و روش های نوین معامله گری و با در اختیار داشتن  با تجربه ترین اساتید  به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که با اطمینان خاطر و ریسک پایین تر به معامله بپردازند.

اقبال گسترده مردم به بازار بورس و اهتمام جدی دولت به استمرار رونق در بازار سرمایه در شرایط فعلی موجب شده است شرکت ها و موسسات متعددی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی بورس نمایند بالتبع بهره مندی از آموزش های مدون دانشگاهی موجب ارتقاء هرچه بیشتر سواد مالی افراد و کاهش ریسک سرمایه گذاری آنها خواهد شد . بنابراین قبل از شرکت در دوره های آموزشی لازم است  ابتدا در مورد رزومه مجریان برگزاری  و تجربه کاری متولیان آن در بورس تحقیق نموده و سپس بسته به نیاز خود در دوره ها  شرکت کنید.

 دوره های آنلاین اصول معامله گری در بورس ، دوره جامع صفر تا صد تابلوخوانی و فیلتر نویسی و  دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته (سطح یک)  از جمله دوره های پیشنهادی دپارتمان بورس جهاددانشگاهی تربیت مدرس  برای معامله گران مقدماتی و حرفه ای می باشد که از طریق پلتفرم اختصاصی تحت عنوان «سامانه آموزش‌های مجازی جهاد دانشگاهی (امجد)» در خردادماه 99 برگزار خواهد شد .

 

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین در سایت: www.jdtm.ir

تلفن:6-66565585-66123577 داخلی 104

لینک مستقیم ورود به سامانه ثبت نام آنلاین دوره های اموزشی تحلیل بازار سرمایه

http://79.175.155.66/reg?rgn=39

 


( ۸ )