معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می کند:

چهارمین دوره جامع تربیت کارشناس HSE در معادن

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۸ کد : ۳۴۱۳۲ معاونت آموزش تاپ خبر
تعداد بازدید:۹۷۰
چهارمین دوره جامع تربیت کارشناس HSE در معادن

معرفی دوره :

 امروزه با توسعه تکنولوژی، حضور و نقش نیروی انسانی در محیط­های صنعتی پررنگ­تر شده است. از این رو اهمیت داشتن فرهنگ ایمنی روز به روز بیشتر می­شود و از طرفی کار در معدن جزء خطرناک ترین مشاغل شناخته شده به حساب می­آید. در سراسر دنیا، هر ساله آمار بالای آسیب‌های جزیی تا شدید در بین افراد فعال در معادن گزارش می‌شود. یکی از راهکارهای موثر برای تامین ایمنی لازم در معادن، استفاده از یک سیستم جامع مدیریتی و برنامه‌ریزی برای تعیین خطرات اصلی در معادن و پاسخ به آن‌ها و افزایش سطح آموزش­های مهارتی پرسنل در حوزه   HSEو بکارگیری متخصصین سرآمد که سطح مناسبی از آموزش­های علمی عملی را در این حوزه گذرانده باشند با عنوان کارشناسان HSE  جهت نظارت و پیاده سازی کمی و کیفی رعایت اصول ایمنی در ساختار سایت­های معدنی و صنایع وابسته می باشد .

در این راستا معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی تربیت مدرس، با مجوز رسمی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و با توجه به تقاضا و اعلام نیاز فارغ التحصیلان دانشگاهی و مجموعه­های صنعتی بزرگ معدنی ، با بهره­گیری از اساتید متخصص و فعالان این صنعت اقدام به برگزاری دوره آموزشی تحت عنوان" دوره جامع تربیت کارشناس HSE در معادن " نموده است.

.نکات قابل توجه در برگزاری دوره آموزشی:

  • این دوره آموزشی با ظرفیت محدود  و به مدت 200 ساعت آموزشی مطابق با استاندارد های روز و بین المللی HSE   برگزار خواهد شد.
  • با توجه به برگزاری دوره آموزشی در قالب Work shop های یکروزه طی روز های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه  ( به صورت آنلاین ) امکان حضور افراد از سراسر کشور در دوره آموزشی مذکور میسر می باشد.
  • امکان استخدام و به کارگیری نفرات برتر پس از گذراندن دوره آموزشی در صورت تایید اساتید دوره آموزشی و اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مرکز آموزش های تخصصی HSE جهادانشگاهی واحد دانشگاه تربیت مدرس
  • معرفی نفرات برتر به سازمان ها ، شرکت ها و مراکز مرتبط جهت جذب و استخدام نیروی انسانی در حوزه HSE

ü به کلیه شرکت کنندگان در دوره آموزشی پس از احزاز نمره آزمون پایان دوره آموزشی، گواهینامه معتبرآموزشی     مورد تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری  با اعتبار بین المللی(دارای ارزش ترجمه) ارائه می‌گردد.

اولویت جهت حضور در دوره آموزشی بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود .

همچنین لازم به ذکر است مدرک اعطایی در پایان دوره آموزشی به افراد شاغل در سطوح مختلف سازمانی و تخصصی دارای ارزش ارتقاء پایه شغلی خواهد بود .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام در این رویداد آموزشی با شماره های 6-66565585 داخلی 101 و 105 تماس حاصل فرمایند.

لینک مستقیم ورود به سامانه ثبت نام آنلاین دوره:https://tmodares.jdereg.ir/home/ClassInfo?classid=508077

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی واحد تربیت مدرس تربیت کارشناس HSE در معادن HSE


( ۱۴ )

نظر شما :