معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تربیت مدرس با همکاری شتابدهنده ماینتک برگزار می کند:

وبینارآموزشی تخصصی-کاربردی مدلسازی و شبیه سازی عملیات فرآوری مواد معدنی

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۴ کد : ۴۳۱۵۵ معاونت آموزش عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۰۸
وبینارآموزشی تخصصی-کاربردی   مدلسازی و شبیه سازی عملیات فرآوری مواد معدنی

بسیاری از  کارخانه فرآوری در شرایط بهینه کار نمی­کنند و نیاز به تغییرات در چیدمان مدار و شرایط عملیاتی برای رسیدن به شرایط بهینه دارند. انجام این تغییرات اغلب پرهزینه و زمانبر است و همیشه این ریسک وجود دارد که تغییرات نه تنها شرایط را بهبود ندهد بلکه باعث بدتر شدن شرایط شود. با پیشرفت علم محققین سعی کرده­اند که برای هر یک از فرآیندها  و یا تجهیزات موجود در فرآیند­های فرآوری مواد معدنی یک مدل ریاضی ارایه کنند که این مدل­های ریاضی بیان کننده رفتار واقعی فرآیندها باشند. با در دست داشتن یک مدل ریاضی خوب از یک فرآیند  می­توان بجای انجام آزمایش­های واقعی، شرایط پیشنهادی را روی مدل اجرا کرد و در واقع شرایط جدید را شبیه سازی کرد. همچنین برای تعیین پارامترهای بسیاری از  مدل­ها بایستی آزمون­های آزمایشگاهی انجام شود و مدل ریاضی به اطلاعات آزمایشگاهی برازش شود تا پارامترهای مدل تعیین شوند آنگاه بتوان آن مدل ریاضی را برای یک ماده معدنی و یا یک کارخانه خاص بکار برد.  از اینرو فرآیند مدل­سازی و شبیه سازی نیازمند آموزش و تحقیق مداوم و انجام پروژه­های عملی است که در این راستا دپارتمان فرآوری مواد معدنی جهاد دانشگاهی تربیت مدرس با همکاری  شرکت تحقیقات صنعت و معدن آیرما ( ماینتک) با توجه به ضرورت آشنایی مهندسین با روشها و جدیدترین پیشرفت­ها در صنعت فرآوری مواد معدنی دنیا در نظردارد با بهره­گیری از اساتید مجرب دانشگاهی و فعالان صنعت اقدام به برگزاری دوره­ آموزشی مجازی با موضوع مدلسازی و شبیه سازی عملیات فرآوری مواد معدنی نماید تا بنابر رسالت خود، با ارتقای دانش فنی و توانمند سازی نیروی انسانی متخصص در این حوزه گام کوچکی در این زمینه بردارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان این مجموعه با شماره 6-66565585 داخلی 101 و 105 و همچنین شماره همراه09912704522- 09309558243 آماده پاسخگویی خواهند بود .

لازم به ذکر است مدرک اعطایی در پایان دوره آموزشی دارای ارزش ترجمه و اعتبار بین المللی میباشد .

لینک مستقیم ورود به سامانه ثبت نام آنلاین دوره :

http://tmodares.jdereg.ir/home/ClassInfo?classid=626324

کلید واژه ها: وبینارآموزشی تخصصی-کاربردی مدلسازی و شبیه سازی عملیات فرآوری مواد معدنی جهاددانشگاهی واحد تربیت مدرس پژوهشکده فرآوری مواد معدنی


( ۲ )

نظر شما :